Mersin’de faaliyet gösteren şirketimiz, Mersin Web Tasarım, SEO, UI/UX, Marka, Logo, Grafik Tasarımı, Dijital Analiz alanında hizmet vermektedir. Hanedanoğlu İnşaat‘a ait www.hanedanoglu.com.tr isimli mevcut site güncellenmek üzere TBT Yazılım tarafından yeniden düzenlenmiştir. Hanedanoğlu İnşaat‘ın gücünü ve yenilikçi anlayışını dijital platforma yansıtmak üzere UI/UX çalışması yapılmıştır. TBT Uzmanları, Firma sahibi Sn. Metehan Bey‘le yapılan görüşmelere istinaden projenin görsel ve teknik analizlerini yapıp kısa sürede uygulamıştır. 

Dijital Analistimiz yaptığı analizler sonucunda sektörel ve hedef kitle ile ilgili raporunu güncelleyip uzmanlarımıza sundu. Yapılan toplantılar neticesinde en uygun şekilde arayüz ve hedef kitle odaklı tasarım ve düzenlemeler yapıldı. 

Görevimiz [BAŞARI] Odaklı neticeler almaktır.

Tasarımcılarımız kolay ve kullanışlı arayüzü sade ama etkili bir şekilde hazırladılar. Görsel açıdan kusursuz ve etkileyici bir görünüme kavuşan site, hızlı ve teknik açıdan sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Dijital Analiz

UI/UX Dizaynı

SEO

WEB Tasarım

Phasellus ac consequat turpis, sit amet fermentum nulla. Donec dignissim augue nunc. Praesent bibendum erat ac lectus molestie lobortis. Curabitur ultrices justo ac leo facilisis tincidunt. Maecenas et dui eget nisl ornare scelerisque. Praesent finibus augue est, quis vehicula lectus vulputate cursus. Nam et scelerisque ex, vitae suscipit ipsum. Proin lacinia, dolor in dapibus dictum, lacus urna hendrerit lacus.

Müşteri:

Hanedanoğlu İnşaat

Adres:

Bahçelievler mahallesi 637.sokok no:20 Avanos 

Kategori:

SEO, UI/UX Dizaynı, Web Tasarımı

Tarih:

20 Kasım, 2022

Diğer Projelerimiz

Diğer [PROJELERİMİZE] Göz Atın

No portfolio found